خود آمریکا اقتصادی دونالد ترامپ اخبار اقتصادی و بازرگانی

خود: آمریکا اقتصادی دونالد ترامپ اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی پلیس در صف نخست برخورد با ناهنجاری‌های اقتصادی است

رییس پلیس پایتخت تاکید کرد که پلیس اجازه نخواهد داد کسی با قاچاق کالا و ارز تناوب اقتصاد این کشور را متوقف کند. 

پلیس در صف نخست برخورد با ناهنجاری‌های اقتصادی است

پلیس در صف نخست برخورد با ناهنجاری های اقتصادی است

عبارات مهم : امنیت

رییس پلیس پایتخت تاکید کرد که پلیس اجازه نخواهد داد کسی با قاچاق کالا و ارز تناوب اقتصاد این کشور را متوقف کند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی ظهر امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اشاره به اینکه امنیت یکی از بنیادی ترین و اساسی ترین موضوعاتی است که زندگی انسان در سایه آن می تواند جریان داشته باشد، گفت:این مهم تاثیرات بنیادی و اساسی بسیاری را در زندگی فردی و اجتماعی انسان به همراه دارد.

وی با بیان اینکه امنیت به معنای آرامش روانیِ فردی و آرامش عمومیِ اجتماعی هست، گفت: این امر به قدری مهم است که در نبود امنیت، حتی با وجود توانایی و انگیزه در میان افراد یک جامعه، امکان فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و خدماتی وجود نخواهد داشت.

پلیس در صف نخست برخورد با ناهنجاری‌های اقتصادی است

رحیمی با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی به عنوان یکی از مهمترین ارکان امنیتِ کشور، در صف نخست برخورد با ناهنجاری های اقتصادی، اجتماعی و … هست، گفت: این نیرو عزم خود را جزم کرده است تا به عنوان خدمتگزاری امین تلاش کند تا از ارزش ها و سرمایه های مادی و معنوی مردم عزیزمان دفاع کرده و اجازه ندهد کسی امنیت مادی و روانی مردم را به مخاطره بیندازد.

رئیس پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: روزانه همکاران من در حوزه های متفاوت مبارزه با مواد مخدر در حوزه برخورد با سوداگران مرگ، با تمام وجود تلاش می کنند تا مانع از ورود افیون ویرانگر مواد مخدر و توزیع آن در جامعه شوند آیا که باورداریم که پدیده شوم اعتیاد بلایی خانمانسوز است.

رییس پلیس پایتخت تاکید کرد که پلیس اجازه نخواهد داد کسی با قاچاق کالا و ارز تناوب اقتصاد این کشور را متوقف کند. 

رحیمی با تاکید بر اینکه امروز عنوان اقتصاد از جمله مهمترین مباحث مبتلابه کشور است و در این حوزه ما با عنوان قاچاق کالا برخورد جدی داشته ایم، تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد کسی با قاچاق کالا و ارز تناوب اقتصاد این کشور را متوقف کند.

به گفته وی، در حوزه پلیس آگاهی، ماموران با رشادت در برابر ناهنجاری های اقتصادی، قاچاق و .. ایستاده اند و جهت دفاع از حریم اقتصادی کشور با سوداگرانی که در بازار ارز کرور کرور سرمایه این مرز و بوم را چپاول می کنند لحظه ای از پای ننشسته اند و در این مسیر هم توفیقات مهمی هم داشته اند .

وی با تاکید بر لزوم برخورد جدی با اراذل و اوباش نیز گفت: در حوزه پلیس امنیت عمومی بحمدالله همکارانم توانسته اند با برخورد قاطعانه با افرادی که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره می اندازند و اجرای چندین طرح مختلف، نشان دهند که اجازه نخواهند داد کسی کوچکترین خللی در امنیت مردم ایجاد نماید و با برهم زنندگان امنیت با شدت و حدت برابر قانون برخورد خواهد کرد.

پلیس در صف نخست برخورد با ناهنجاری‌های اقتصادی است

وی با اشاره به اجرای بیش از 13 مرحله طرح رعد در پایتخت، افزود: تلاش کرده ایم که کلانتری ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم و از این رو با طراحی و راه اندازی طرح رعد، کلانتری ها در پروسه های زمانی متفاوت هفتگی و یا دو هفته یکبار با اجرای این طرح عرصه را بر سارقان، مالخران، سوداگران و توزیع کننده مواد مخدر، اراذل و اوباش تنگ کرده و به طور مستمر نشان می دهند که نیروی انتظامی فعال، با انگیزه و با پشتکار در خدمت مردم عزیزمان است.

واژه های کلیدی: امنیت | برخورد | اقتصادی | قاچاق کالا | برخورد قاطع | پلیس پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz